Wersje językowe

Zwroty i reklamacje

Zwroty i reklamacje

Jako klient masz prawo odstąpić od umowy zakupu bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Masz na to 14 dni licząc od dnia odbioru zamówienia przez Ciebie lub przez inną wskazaną na zamówieniu osobę.

Zwracany towar musi być oryginalnie zapakowany oraz nie nosić śladów użycia. Do przesyłki należy dołączyć kopię faktury oraz zaznaczyć, które pozycje i w jakiej ilości są zwracane w przypadku dokonywania zwrotu części zamówienia.

W przypadku zwrotu wyślij do nas maila na adres service@d-b-m.pl zamieszczając następujące informacje:

  1. Nazwa i nr klienta
  2. Telefon kontaktowy
  3. Numer faktury
  4. Zwracane towary (pozycja na fakturze lub nazwa produktu oraz ilość)
  5. Nr rachunku bankowego, na który należy zwrócić należną kwotę (jeśli płaciłeś kartą kredytową zwrot środków nastąpi na kartę)
  6. Jeżeli zwracasz towar w ciągu ww. 14 dni możesz zrobić to na koszt DBM Sp. z o.o. Poinformuj nas o zwrocie a wyślemy do Ciebie naszego kuriera.

W przypadku zwrotu towarów po upływie 14 dni koszt dostawy ponosi klient.

Zwracane towary należy dostarczyć na adres:

DBM Sp. z o.o.

Kasztanowa 1

05-816 Michałowice-Wieś

Polska

 

Prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość nie przysługuje w przypadku umowy:

  • dotyczącej towaru będącego rzeczą nieprefabrykowaną, wyprodukowaną według specyfikacji klienta lub służącą zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb,
  • dotyczącej towaru dostarczanego w zapieczętowanym opakowaniu, którego po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu,
  • dotyczącej świadczenia usługi dodatkowej, jeżeli sprzedawca wykonał w pełni usługę za wyraźną zgodą klienta, który został poinformowany, że po spełnieniu świadczenia przez sprzedawcę utarci prawo do odstąpienia od umowy.

 

Prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość nie przysługuje podmiotom nie będącym Konsumentami (np. jednoosobowe działalności gospodarcze, spółki, instytucje, itd.).

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl